Koblížc! hlásí comeback na koncertní podia a slaví 15 let

koblizci 1

V lednu letošního roku ohlásila skupina Koblížc! svůj návrat na hudební scénu singlem Skáču přes kaluže a v červnu následoval další track Zvedni mě ze země. Svůj návrat myslí vážně a potvrzují to i live hraním. Comebackový koncert se uskuteční už 7. září v Lucerna Music baru. Jako host vystoupí rocková zpěvačka Naty Hrychová a DJ Antonio Gavriely.

Skupina Koblížc! byla svého času fenoménem pro teenagery, protože jsou punkáči tělem i duší. Nyní jsou dospělí a vyzrálejší stejně jako jejich nová tvorba, punkáči v nich ale stále jsou. Obnovenou skupinu tvoří frontman Josef Vařeka, bubeník Robert Poch a kytarista Pavel Čejka. Stejně jako v roce 2016, kdy aktivitu kapely přerušili. Návratovým koncertem oslaví také 15 let od vzniku kapely. „ Přišel ten správný čas se vrátit zpět na pódium, protože se nám chce,“ shodují se.

V průběhu večera zazní původní i nová tvorba skupiny. Fanoušci se mohou těšit na hitovky, jako například Ty a Já, Už mě nenajdou, Kejty nebo novinku Skáču přes kaluž

Hostem večera bude mladá zpěvačka s rockovou duší Naty Hrychová, která nedávno vydala své první EP Odvrácená strana. Krásná rusovláska si fanoušky podmaní nejen svým charismatickým hlasem, ale i svou energickou show a image. Divoký hudební večírek pak ukončí house DJ Antonio Gavriely.

Vstupenky jsou již v prodeji v síti GoOut.cz: https://goout.net/cs/koblizci/szkwvot/

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE