Koblížc! hlásí comeback na koncertní podia a slaví 15 let

V lednu letošního roku ohlásila skupina Koblížc! svůj návrat na hudební scénu singlem Skáču přes kaluže a v červnu následoval další track Zvedni mě ze země. Svůj návrat myslí vážně a potvrzují to i live hraním. Comebackový koncert se uskuteční už 7. září v Lucerna Music baru. Jako host vystoupí rocková zpěvačka Naty Hrychová a DJ Antonio Gavriely.

Skupina Koblížc! byla svého času fenoménem pro teenagery, protože jsou punkáči tělem i duší. Nyní jsou dospělí a vyzrálejší stejně jako jejich nová tvorba, punkáči v nich ale stále jsou. Obnovenou skupinu tvoří frontman Josef Vařeka, bubeník Robert Poch a kytarista Pavel Čejka. Stejně jako v roce 2016, kdy aktivitu kapely přerušili. Návratovým koncertem oslaví také 15 let od vzniku kapely. „ Přišel ten správný čas se vrátit zpět na pódium, protože se nám chce,“ shodují se.

V průběhu večera zazní původní i nová tvorba skupiny. Fanoušci se mohou těšit na hitovky, jako například Ty a Já, Už mě nenajdou, Kejty nebo novinku Skáču přes kaluž

Hostem večera bude mladá zpěvačka s rockovou duší Naty Hrychová, která nedávno vydala své první EP Odvrácená strana. Krásná rusovláska si fanoušky podmaní nejen svým charismatickým hlasem, ale i svou energickou show a image. Divoký hudební večírek pak ukončí house DJ Antonio Gavriely.

Vstupenky jsou již v prodeji v síti GoOut.cz: https://goout.net/cs/koblizci/szkwvot/

Související články

Koblížc! jsou zpátky

Skáču přes kaluže je název nové písně původně šumperské poppunkové kapely Koblížc!. Po více než pěti letech se s ní v lednu vrátila na hudební scénu a otevřela tak svou novou kapitolu. Svého času byla skupina, která se od začátku své existence jmenovala Koblížci, fenoménem pro teenagery. V anketě Český slavík v roce 2012 dokonce získala prvenství v kategorii Objev…

rockandpop

Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů – Informace ZDE

Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA – REGISTRACE ZDARMA ZDE

Mám předplatné – přihlásit se

Komentáře

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se

JSTE TADY POPRVÉ?

Vyzkoušejte nás ZDARMA
Přidejte se k naší komunitě a využijte
naplno možnosti členství

Jako bonus po registraci od nás dostanete

ČTENÍ ČASOPISU NA 30 DNŮ ZDARMA