Koblížc! ohlásili comeback singlem Skáču přes kaluže

Skáču přes kaluže se jmenuje první song pop-punkové kapely Koblížc!, kterým se po více než pěti letech vracejí zpět na hudební scénu a otevírají jím svou novou kapitolu. Svého času byli fenomén pro teenagery, punkáči tělem i duší. Nyní jsou dospělí a vyzrálejší stejně jako jejich nová tvorba, punkáči v nich ale stále jsou. O produkci singlu se postaral Filip Vlček, který byl členem původní sestavy. Videoklip natočil režisér Vladimír Špička.

Obnovenou skupinu tvoří frontman Josef Vařeka, bubeník Robert Poch a kytarista Pavel Čejka, stejně jako v roce 2016, kdy aktivitu kapely přerušili. „Když jsme si dávali pauzu, tak jsme jako kapela měli tu vůbec nejhorší pověst. Táhly se s námi problémy, byli jsme na dně a neměli sílu pokračovat. Když už jsi na dně, tak se ale můžeš odrazit a vrátit zpět. Chvíli to však trvalo,“ komentuje návrat Josef Vařeka.

Hudbu i text novinky Skáču přes kaluže napsal zpěvák Josef a vychází z vlastních životních prožitků. „Přes kaluže skáčeme každý den všichni a pereme se sami se sebou. Proto musíš zatnut zuby a jít dál,“ říká k singlu a ke klipu dodává: „videoklip jsme natáčeli v prostředí, kde se fotí ty nejhezkí holky z showbyznysu, proto jsme do něj zasadili naši kapelu, která sem vůbec nezapadá. Chtěli jsme, aby vizuál byl právě hodně kontrastní.“

V současné době se Koblížc! připravují na živé hraní  a pracují na své další tvorbě, kterou postupně během letošního roku zveřejní.

 

 

Související články

Koblížc! jsou zpátky

Skáču přes kaluže je název nové písně původně šumperské poppunkové kapely Koblížc!. Po více než pěti letech se s ní v lednu vrátila na hudební scénu a otevřela tak svou novou kapitolu. Svého času byla skupina, která se od začátku své existence jmenovala Koblížci, fenoménem pro teenagery. V anketě Český slavík v roce 2012 dokonce získala prvenství v kategorii Objev…

rockandpop

Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů – Informace ZDE

Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA – REGISTRACE ZDARMA ZDE

Mám předplatné – přihlásit se

Komentáře

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se

JSTE TADY POPRVÉ?

Vyzkoušejte nás ZDARMA
Přidejte se k naší komunitě a využijte
naplno možnosti členství

Jako bonus po registraci od nás dostanete

ČTENÍ ČASOPISU NA 30 DNŮ ZDARMA

PŘEDPLATNÉ

ZÁKLADNÍ
39Kč
měsíčně
nebo
390Kč ročně/ušetříte 78Kč

Předplatné vám otevře následující obsah:

>Chci vědět víc<

V.I.P
49Kč
měsíčně
nebo
490Kč ročně/ušetříte 98Kč

Předplatné vám otevře následující obsah:

  • digitální Rock&Pop
  • archiv časopisu
  • hudební playlisty
  • omezený obsah
  • slevy na nákupy
  • vlastní články/blog

>Chci vědět víc<