Like-it představují nový klip k singlu Na paty stoupám

Třebíčská kapela Like-it přichází s novým singlem s názvem Na paty stoupám, ke kterému vydává i videoklip. Frontman Dominik Kříž v novém videu dokonce levituje.

Like-it – Na paty stoupám:

„S týmem okolo režiséra Richarda Stieblera jsme spolupracovali poprvé a skvěle jsme si sedli, na place byla velmi přátelská atmosféra. Natáčení mě obecně vždycky hrozně baví,“ popisuje Dominik Kříž. Zpěvák během natáčení dokonce musel levitovat. „Levitace nebyla zas tak náročná, představoval jsem si to horší. Každopádně jsem moc rád, že jsem si zkusil zase něco nového. Já jinak létání jako takové vlastně moc rád nemám, spíše naopak, dost se bojím. Letěl jsem jednou do Řecka a po zkušenostech s letadlem už jezdím jenom do Chorvatska autem. A to moje večerní sledování leteckých katastrof tomu asi taky moc nepřidá,“ prozradil frontman s úsměvem.

Nový singl Na paty stoupám, který už některá tuzemská rádia nasadila do svých rotací, opět vznikl spoluprací celé kapely. „Všechny písničky píšeme společně. K tomuhle singlu jsme navíc ještě přijmuli kamarádskou pomoc od kapely Brixtn, konkrétně od bráchů Štěpána a Matěje. Kluci slyšeli naši skladbu na společném večírku, no a slovo dalo slovo a společně jsme ji uchopili a výsledek už znáte,“ říká kytarista Daniel Dukovský.

Kapela Like-it má velké plány. „Určitě chceme do konce roku vydat několik singlů a v dalším roce pustit do světa novou desku! Aktuálně jedeme sezónu letních koncertů a připravujeme jarní šňůru,“ uzavírá Dominik Kříž.

Sponzorováno

Související články

MATĚJ HOMOLA Když nemám zrovna nápad na originální sochu, jdu a vyřezávám zvířata, to je pro mě škola

Když se řekne Wohnout, vybaví se hudebním fandům pravděpodobně tvář jejího nejvýraznějšího člena, zpěváka a kytaristy Matěje Homoly. Stejně jako jeho mladší bratr Honza se i Matěj zhlédl ve výtvarné tvorbě. V době lockdownu objevil souhrou okolností řezbářství a od té doby podle vlastních slov prakticky nepustil motorovou pilu z ruky. Na kontě má na tři stovky…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

HONZA HOMOLA Procesem tvorby se musím bavit

Ačkoli si každý hudební fanoušek spojí jméno Honzy Homoly v první řadě s pozicí kytaristy a zpěváka ve svérázné skupině Wohnout, bylo by poměrně krátkozraké jej takto jednoznačně zaškatulkovat. Je člověk mnoha talentů a zájmů. Jako výtvarník se věnuje nejen počítačové grafice, animaci a videu, ale předně i tvorbě obrazů, v nichž kombinuje digitální technologie s malbou. K mnoha…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

Komentáře

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se