Like-it představují nový klip k singlu Na paty stoupám

LIKE IT e1693379631892

Třebíčská kapela Like-it přichází s novým singlem s názvem Na paty stoupám, ke kterému vydává i videoklip. Frontman Dominik Kříž v novém videu dokonce levituje.

Like-it – Na paty stoupám:

„S týmem okolo režiséra Richarda Stieblera jsme spolupracovali poprvé a skvěle jsme si sedli, na place byla velmi přátelská atmosféra. Natáčení mě obecně vždycky hrozně baví,“ popisuje Dominik Kříž. Zpěvák během natáčení dokonce musel levitovat. „Levitace nebyla zas tak náročná, představoval jsem si to horší. Každopádně jsem moc rád, že jsem si zkusil zase něco nového. Já jinak létání jako takové vlastně moc rád nemám, spíše naopak, dost se bojím. Letěl jsem jednou do Řecka a po zkušenostech s letadlem už jezdím jenom do Chorvatska autem. A to moje večerní sledování leteckých katastrof tomu asi taky moc nepřidá,“ prozradil frontman s úsměvem.

Nový singl Na paty stoupám, který už některá tuzemská rádia nasadila do svých rotací, opět vznikl spoluprací celé kapely. „Všechny písničky píšeme společně. K tomuhle singlu jsme navíc ještě přijmuli kamarádskou pomoc od kapely Brixtn, konkrétně od bráchů Štěpána a Matěje. Kluci slyšeli naši skladbu na společném večírku, no a slovo dalo slovo a společně jsme ji uchopili a výsledek už znáte,“ říká kytarista Daniel Dukovský.

Kapela Like-it má velké plány. „Určitě chceme do konce roku vydat několik singlů a v dalším roce pustit do světa novou desku! Aktuálně jedeme sezónu letních koncertů a připravujeme jarní šňůru,“ uzavírá Dominik Kříž.

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

MATĚJ HOMOLA Když nemám zrovna nápad na originální sochu, jdu a vyřezávám zvířata, to je pro mě škola

Když se řekne Wohnout, vybaví se hudebním fandům pravděpodobně tvář jejího nejvýraznějšího člena, zpěváka a kytaristy Matěje Homoly. Stejně jako jeho mladší bratr Honza se i Matěj zhlédl ve výtvarné tvorbě. V době lockdownu objevil souhrou okolností řezbářství a od té doby podle vlastních slov prakticky nepustil motorovou pilu z ruky. Na kontě má na tři stovky soch zvířat, postav…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE