Loco Loco s devadesátkovým klipem Vstávat a cvičit

kralici 2023 kolaz powder

Po krátké odmlce se pražští Loco Loco ozývají s veselou novinkou Vstávat a cvičit, ve které králíci málem dovrší svoji revoluci. Nakonec se to spíše nepovede, ale za tu párty to zřejmě stálo. Použití králíka není úplně nahodilé, protože králíka Locoti používají v poslední době jako svého nového maskota. Od podzimního turné Závislosti 2022, na kterém doprovázeli Prothea, používají zábavně řešenou scénu s obrovským králíkem na plachtě a tento králík je i ústředním motivem obalu EP Nebudu se bát. Na jaře se ostatně bude turné Závislosti opakovat, takže kdo neviděl, je možné na turné sólového projektu Prothea, frontmana z kapely Dymytry, zajít. Termíny turné naleznete níže v článku.

Kluci z Loco Loco střídají vážné a veselé singly. Po baladě Slzy přichází na řadu právě Vstávat a cvičit, veselá pecka, spíše punk rocková. Je to návrat k veselejším kořenům, ke skladbám z první desky Zvedni prdel jako jsou Chci to všechno a Nezapomeň. Ze skladby je to i hodně cítit.

Z videoklipu Vstávat a cvičit, ve kterém se kluci z kapely převlékli do králičího kostýmu, je znát styl videoklipů z 90 let. Nejen formátem videa, ale i grungeovým pojetím, syrovostí obrazu. Hudebně je to Locotí klasika, tedy svižná kytarovka, kde občas pomohou samply, s melodickým zpěvem. Více se zde přidaly i melodické linky na pozadí a skvěle se povedl silný zvuk nabustřené basy.

Loco Loco připravují na konci února ještě jeden videoklip k novému singlu, tentokrát k baladě s názvem Online. Je to remake skladby z roku 2001 od kapely Jaksi Taksi. Skladba se silným a nadčasovým textem.

Videoklip Vstávat a cvičit:

 

Termínu jarního turné Závislosti 2023 – Protheus + host: Loco Loco:

14/4 Teplice KNAK klub
15/4 Mariánské lázně Club na Dvorku
21/4 Přerov Městský dům
22/4 Pelhřimov KD MÁJ
28/4 Liberec Bunkr Music Club
29/4 Trutnov UFFO
5/5 Krnov Kofola Music Club
6/5 Vysoké Mýto M-klub
12/5 Kolín MSD
13/5 Písek Kd

Předprodej vstupenek TICKETSTREAM

 

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE