MICHAL HORÁK a VOXEL věří, že „snad někdo přijde…“

voxel

Ač už je to nějaký ten pátek, co nás Michal Horák naposledy oblažil novým klipem, který – jak je u něj zvykem – válcoval internety, mladý písničkář ani tak nemá stání. Držitel ocenění Objev roku v anketě Český slavík během posledních měsíců projel republiku křížem krážem, v sobotu 15. 10. vystoupil s na míru napsanou písní Rande naslepo společně s nevidomým zpěvákem Benjaminem Levíčkem na benefičním koncertu pro Světlušku, a právě v těchto dnech se chystá na speciální koncertní šňůru s žánrově i lidsky spřízněným písničkářem Voxelem. Pánové ji s nadhledem sobě vlastním pojmenovali Snad někdo přijde Tour a navštíví během ní mezi 8. listopadem a 3. prosincem šest měst.

„Celé turné beru jako vlastně takovou sérii výletů s partou kamarádů, co jsou zároveň skvělí muzikanti. Koncertovat komorně sám má určitě svoje, ale tahle šňůra rozhodně nabídne něco, co naše koncerty ještě neměly. Bude to kotel hudby, kterou máme rádi, a ještě daleko víc, takže se na to těším ohromně! Tak snad nejsem jediný a nebude to přesilovka,“ říká Horák k blížící se sérii speciálních dvojkoncertů, v jejichž rámci se představí společně s nově sestavenou doprovodnou kapelou v obsazení Adam Černík (housle), Jiří Vyšohlíd (basa) a Tadeáš Macl (bicí)!

„Zrovna na tuhle tour se moc těším, protože pojedu s člověkem, se kterým chodím na pivo a kterého si i ‚tahám‘ domů, tedy s kamarádem Michalem! Lidsky jsme si krásně padli a máme rádi podobnou muziku, cítím mezi námi fajn energii a tu pak můžeme i díky naší Snad někdo přijde Tour předat dál!“ vyznává se Václav ‚Voxel‘ Lebeda. Ten navíc chystá nový videoklip a singl Vánoce přicházejí, o němž se už brzy dozvíte více na jeho Facebooku a Instagramu.

Kromě vlastních koncertních setů chystají oba písničkáři i nejednu specialitu včetně společného hraní. „Těšte se jak na naše songy, tak covery, které si s námi budete moci ‚zabékat‘, jak se říká po našemu. Jako další velký přínos vnímám fakt, že vůbec poprvé pojedeme klubovou tour se dvěma úžasnýma kapelama – mou a Michalovou! Až se trochu bojím té párty v backstage… A pokud to atmoška i pořadatelé dovolí, klidně si po koncertě ještě skočíme mezi lidi a budeme hrát dál. Tak ‚snad někdo přijde‘…,“ láká Voxel na koncerty, které jsou příslibem pořádně veselé jízdy a protančených střevíců.

Kompletní výčet všech zastávek turné najdete níže nebo také na webu www.michalhorak.eu, kde kromě vstupenek pořídíte také zajímavý merchandise a obě Michalova řadová alba Michalovo cédéčko (2019) a Michalbum (2021). Pro informace o dalších plánech a aktivitách stále populárnějšího hudebníka, který si z turné 17. listopadu odskočí na pražské Václavské náměstí, kde vystoupí v rámci Koncertu pro budoucnost, pak sledujte jeho sociální sítě, tedy Facebook a Instagram.

SNAD NĚKDO PŘIJDE TOUR 2022

08. 11., Olomouc – S-Klub
09. 11., Liberec – Lidové sady
10. 11., Praha – Palác Akropolis
16. 11., Brno – První patro
18. 11., Hradec Králové – AC Klub
03. 12., Vysoké Mýto – M-klub

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

MATĚJ HOMOLA Když nemám zrovna nápad na originální sochu, jdu a vyřezávám zvířata, to je pro mě škola

Když se řekne Wohnout, vybaví se hudebním fandům pravděpodobně tvář jejího nejvýraznějšího člena, zpěváka a kytaristy Matěje Homoly. Stejně jako jeho mladší bratr Honza se i Matěj zhlédl ve výtvarné tvorbě. V době lockdownu objevil souhrou okolností řezbářství a od té doby podle vlastních slov prakticky nepustil motorovou pilu z ruky. Na kontě má na tři stovky soch zvířat, postav…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE