Mike Tramp – Second Time Around

mike tramp second time around

MIKE TRAMP

Second Time Around

TARGET RECORDS   49:21

ROCK

ROMAN „NEWS“ ZAHRÁDKA

Legendární hlas hairmetalových White Lion a hardrockových Freak of Nature potvrzuje, že se cítí nejlépe v kůži lamače dívčích srdcí. Nadále totiž servíruje sólovky, v nichž se stylizuje do role tvrďáka. Zatímco na loňském albu Stray from the Flock se nechal zvěčnit na obálce jako motorkář, teď je z něho kovboj, který má políčeno na dámy po čtyřicítce. A tomu je přizpůsobena i jeho hudba. 

Dvanáctá řadovka Second Time Around není přitom ničím jiným než oprášenou, jedenáct let starou deskou Mike Tramp & The Rock ’N’ Roll Circuz (2009), jež doznala dílčích změn a dostala modernější kabát. Nejspíš proto, že tehdy vyšla pouze v Dánsku, kde je Mike Tramp doma, a písně mají přitom šanci uspět i na mezinárodní scéně. Zpěvák je tedy přebrousil do blyštivější podoby a jejich počet mírně zredukoval. Vypustil z původní nahrávky nejslabší položky, například SunshineThe Wiseman včetně intra Enter the Circuz, a získal tím daleko stravitelnější a hlavně hitovější kolekci deseti skladeb, kterým proměna nesporně prospěla. Mnohé už naznačuje otvírák All of My Life, za nímž nezaostávají ani další písně Anymore, Come On, Highway, Back to You, které dají na závěr vyniknout překrásné baladě When She Cries, již Mike Tramp napsal v roce 2005, den po narození své dcery Isabel.  

Ano, Mike Tramp nazpíval rozhodně lepší alba, ale remake je to povedený. V duchu jeho poslední tvorby, která se sice nikam nevyvíjí, ale udržuje si stále standard lehce nadprůměrné kvality.

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE