Mladá kapela Brixtn vydává svůj zatím nejrockovější počin

Mladá kapela Brixtn vydává svůj zatím rozhodně nejrockovější počin. Premiéru singlu doprovází videoklip, který Brixtn natočili během svého jarního turné s Poetikou.

V březnu odjela kapela turné s Poetikou, a tak se natočení alespoň jednoho klipu přímo nabízelo. Natáčení bylo původně naplánované již na pražský koncert v Rock Café, ale nakonec se uskutečnilo až na poslední zastávce turné v brněnské Melodce. Klip z něj si podle kapely zasloužil rockovější sound, a proto se Brixtn rozhodli právě pro píseň Tebe.

Klip natočený Michaelem Juráskem a tour kameramanem Davidem Jordanem zavede diváky nejen na pódium, ale i do zákulisí. Střih si vzali na starost přímo členové kapely Štěpán a Matěj, stejně jako samotný mix skladby, na kterém spolupracovali s Filipem Vlčkem z kapely John Wolfhooker, který se postaral také o mastering.

Během letošního léta mají Brixtn v plánu vydat další singl s klipem, objet několik hudebních festivalů a připravit podzimní turné.

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE