Natřije vydávají letní hit

Natřije v letním hitu Bereniko vzpomínají na vztahové neúspěchy a odhalují proč k takovým nezdarům mohlo docházet. Chlumecká pop-punková kapela přichází s novým singlem Bereniko, ke kterému rovnou natočili videoklip. V letním hitu kluci s nadhledem vzpomínají na své nepovedené vztahy. Vžívají se do role nerdů a prožívají s nimi první nezdary s ženami.

Dívka v podání Vlasty Ulrichové po noci procitá do nového dne se zjištěním, že kluk v podání Honzy Jambora, kterého potkala přechozí den na plese, není šarmantní a charismatický lamač dívčích srdcí za kterého ho měla. Probouzí se do pokoje, kde ji na každém centimetru čeká překvapení. Natřije hudebně navazují na moderní západní vlnu pop-punku, díky které jsou jedineční a která má bezpochyby dnešní mladé generaci co říct. Song vznikal ve studiu Resound pod taktovkou Martina Havlena.

Natáčení klipu si vzal pod křídla již po několikáté Honza Kašpar z hradecké kapely Glad For Today .Kapela se vrací po posledním vydaném úspěšném songu Moje cesta. Chlumecká parta,ve složení–zpěvák a frontman Petr Cincibus, kytarista a druhý zpěvák Kuba Stránský a bubeník Pavel Hlubuček, chystá letní tour, kterou čerstvě obohatili také o světelnou pódiovou show. V klipu se na basovou kytaru objevuje Petr Hošek, stálice, která skupinu kluků už přes rok doplňuje.

Videoklip Bereniko:

Sponzorováno

Související články

Komentáře

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se