Nový videoklip kapely Brutální Jahoda – Takhle chutná léto

jahod

Skupina Brutální Jahoda vydává jubilejní 10. videoklip.

“Toto kapelní „jubileum“ nechceme nechat náhodě a proto si videoklip, který je jak písní, tak videoklipem laděný do parných letních dní, zazpíváme společně s jedním z nejtalentovanějších českých zpěváků mladé generace JAKUBEM DĚKANEM, kterému i v tomto prohlášení ještě jednou moc děkujeme”, shoduje se kapela.

Song samotný byl nahraný ve dvou studiích a sice u PETRA LEBEDY z kapely Rybičky 48 (LE GRILL RECORDS) a také u MARTINA HAVLENY (RESOUND STUDIO). Se synth zvuky v songu nám pomáhal ŠTĚPÁN BARTOŠ z kapely Náhodný Výběr.

O natáčení videoklipu, režii a střih se postaral JIŘÍ ZEMAN (IREK PRODUCTION). S Jirkou už má  kapela zkušenosti z tvorby videoklipu PARANOIA. Protože s ním byla dříve kapela velice spokojená a jsou rádi, že spolupráce pokračuje i tvorbou letního songu TAKHLE CHUTNÁ LÉTO. O záběry z dronu do videoklipu se postaral MAREK OUBRECHT.

Slovy kapely:

Co chceme videoklipem sdělit?

Jelikož máme rádi léto úplně stejně jako ostatní, tak chceme ostatním ukázat, jak ho prožíváme my. Myslíme si totiž, že většina letních párty po celé ČR vypadá podobně, jako ta v našem videoklipu. Jsme kluci z malého města a jsme na to hrdí. Nejezdíme na párty a oslavy v drahých autech a nepijeme šampaňské u bublání čokoládové fontány. Za to máme naše kamarády a jeden druhého. Nejlepší atmosféru nedělají věci, které na párty jsou, ani jejich hodnota, ale lidi, které máš kolem sebe. Ve videoklipu jsme proto sami sebou a přesně to chceme sdělit našim fanouškům a lidem, kteří videoklip uvidí. Buďte sami sebou a užívejte léto, to je ten nejlepší recept na štěstí!

 Zajímavosti ze zákulisí

  • Během natáčení videoklipu byl ztracen zásnubní prsten, při lovení utopeného dronu
  • TAKHLE CHUTNÁ LÉTO je v pořadí 10. videoklip, který BRUTÁLNÍ JAHODA vydala
  • TAKHLE CHUTNÁ LÉTO je první song, ve kterém má kapela featuring
  • Videoklip se natáčel na stejném místě, jako videoklip PARANOIA

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

JANA URIEL KRATOCHVÍLOVÁ a JIŘÍ GEORGE HRUBEŠ Schopnost improvizace bychom nikdo neměli ztratit

Na sklonku loňského roku pokřtila Jana Uriel Kratochvílová se svým uměleckým i životním partnerem Jiřím Georgem Hrubešem novou desku Alpha Codes. Vychází pod štítkem jejich kapely Illuminati.ca, s níž chystají letos v listopadu velký koncert v pražské Lucerně. Kromě značného množství hostů se na něm představí také skupina Heval Junior, obnovená rock reggae kapela, se kterou talentovaná zpěvačka s nezaměnitelným…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE