Pam Rabbit otevírá etapu své první nahrávky klipem “Mom, I’m Lost”

Mladý česko-arménský talent, zpěvačka a skladatelka Pam Rabbit, hlásí, že našla svůj definitivní hudební směr a představí jej na své první delší nahrávce – EP “Mom, I’m Lost”. Jako první vydává Pam, známá také z dvou ročníků Eurovize, titulní song, a to rovnou společně se stylovým pohádkově-strašidelným klipem.“Disneyovky jsou fake”, vysvětluje Pam ve vizuálu ke skladbě o strastech mladých. “Song dává do kontextu snové představy o úspěšném životě s naší smutnou realitou. Mami, jsem ztracená!”, zoufá si zpěvačka i za své vrstevníky. Pam, vlastním jménem Pamela Narimanian, je také autorkou nového singlu, rovněž jako všech písní na “Mom, I’m Lost EP”, které vyjde v třetím čtvrtletí roku 2021.

S produkcí se obrátila na Filipa Vlčka, shodou náhod bojujícího na Eurovizi letos. Filipa z kapely John Wolfhooker lze označit za současnou hvězdu domácí produkce a fanoušci songwriter-producer dua Pam-Filip se rozhodně mají na co těšit. I klip je autorskou kreativní vizí zpěvačky samotné. Do rolí obsadila své přátele a fanoušci určitě poznají mnoho odkazů na populární kulturu. Kameru a střih má na svědomí Michael Nováček.

Videoklip Mom, I´m lost:

Související články

Pam Rabbit vydala minialbum

Zpěvačka a skladatelka Pam Rabbit vydává první EP pojmenované Mom, I’m Lost. S humorem a ironií sobě vlastní na něm odkrývá v sedmi skladbách myšlenky a strasti své i svých vrstevníků. O hudební produkci jejích nových písniček se postaral Filip Vlček, se kterým Pam Rabbit pravidelně spolupracuje, u písně Little Boy pak Enthic. Texty si píše Pam Rabbit…

rockandpop

Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů – Informace ZDE

Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA – REGISTRACE ZDARMA ZDE

Mám předplatné – přihlásit se

Komentáře

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se

JSTE TADY POPRVÉ?

Vyzkoušejte nás ZDARMA
Přidejte se k naší komunitě a využijte
naplno možnosti členství

Jako bonus po registraci od nás dostanete

ČTENÍ ČASOPISU NA 30 DNŮ ZDARMA