Parkway Drive, Asking Alexandria a Stick To Your Guns odstartují už příští týden v Praze společné evropské turné

“Budou to skvělé koncerty, těším se na ně. Rád hraju s kapelami, které už znám” vzkazuje Ben Bruce z Asking Alexandria.
Již 29.března bude Forum Karlín svědkem evropské premiéry turné Unbreakable australské kapely Parkway Drive, která navíc nedorazí do Prahy sama.
Na návštěvníky čekají více než tři hodiny unikátní koncertní štafety Stick To Your Guns, Asking Alexandria a Parkway Drive.
První z nich, Stick To Your Guns, vystoupí již v 19:30!
“S Parkway Drive jsme se mnohokrát potkali na festivalech. A co se týká Stick To Your Guns, známe se léta. Potkáváme se, jeli jsme spolu turné, jsme přátelé. Ale na společné turné v této sestavě jedeme prvně” řekl Ben Bruce z Asking Alexandria, ke kterým se před nedávnem vrátil zpěvák Danny Worsnop. Jeho návrat se promítl i do koncertního programu, ze kterého (alespoň prozatím) kapela vyřadila své loňské album The Black nazpívané jejich tehdejším a dočasným frontmanem Denisem Stoffem.
“Na minulém turné jsme chtěli oslavit návrat našeho Dannyho. Velká část alba The Black byla o špatném období našich životů po Dannyho odchodu. Proč bychom Dannyho vítali zpět tím, že by zpíval písně, které v sobě skrývají negativitu namířenou vůči němu? Ale jsem si jistý, že v budoucnu se vrátíme i k písním z The Black.” vysvětluje Bruce dramaturgickou změnu setlistu Asking Alexandria.
Jejich čeští příznivci se tak ve Foru Karlín dočkají řady písní z debutového alba Asking Alexandria Stand Up And Scream, v plánu jsou i skladby To The Stage nebo Someone, Somewhere.
Vstupenky jsou k zakoupení v síti Ticketportal.
 
 
 

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE