Pavel Helan – Buď se mnou

pavel helan buď se mnou

Pavel Helan

Buď se mnou

PAVEL HELAN PÍSNIČKÁŘSTVÍ

53:27

 

Písničkář Pavel Helan působí na scéně už více než desetiletí. Známým po celé České a Slovenské republice se stal díky působení v soutěži Česko Slovensko má talent, v níž se propracoval do finále. Tam zaujal především muzikantskou šikovností a humorem, kterého v dnešní hudbě není tolik, kolik by bylo potřeba. Dokáže pobavit dospělou i dětskou generaci (viz Zahrádka, jež je na tomto albu v koncertní verzi z roku 2017 vlastně jedinou starší nahrávkou). 

Zatím poslední řadová deska Rapper už byla vážnější a hloubavější, ale určitě ne nudná. Avšak vydat po třech řadových albech bestofku se může zdát hodně troufalé. Jenže Helan na to šel trochu jinak. Vybrané highlighty z jeho tvorby totiž znovu přetočil a dal jim aktuální kabát v ostravském studiu Mroš a hlavně k nim jako významný doplněk přidal zpěvník, který je ve velmi praktickém formátu s kroužkovou vazbou. Dalším doplňkem je download karta s kódem na digitální stažení patrně nejznámější Helanovy písně s duchovní tematikou, jež zároveň dala název výběrovce a spousta mladých si ji pamatuje z Celostátního setkání mládeže z Olomouce v roce 2017. 

Aranže na výběrovce jsou osekané na kost, žádný velký kapelový zvuk nečekejte. Helan ale zdatně využívá looperu, spousty zvukových krabiček, výborného cellisty Štěpána Švestky a jako hosta si pozval i bubeníka Igora Ajdžiho Szabóa, který hraje například se Simou Martausovou. Méně je prostě někdy více a tahle deska je toho důkazem. 

 

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE