Pokáč doporučuje: Nejlepší lék je víno

pokac

Písničkář Pokáč patří bezpochyby k nejproduktivnějším hudebním umělcům a sází písničky jak své Rychlovky. Ve své novince Nejlepší lék je víno se vžil do role mámy od dvou dětí a tvrdí, že pro psychickou pohodu je nejlepším lékem víno. K singlu nesmí chybět ani vtipný videoklip, jehož hlavní role se ujala slovenská stand-up komička Simona Salátová. Hudební produkce vznikla ve studiu Johnyho Rainbowa. Videoklip pak vznikl tradičně v režii Jakuba Mahdala (Jakoby films). Singl vychází u RedHead Records a již nyní je k dispozici na všech streamovacích platformách i kanále YouTube.

Svou oblibu si Pokáč získal u široké veřejnosti především svými texty ze života. Od dob, kdy se sám stal rodičem, často čerpá i z rodinných prožitků a situací, které v souvislosti s výchovou malých ratolestí nemusí být vždy procházka růžovým sadem. „Nejlepší lék je víno, tak to vám povídám. Mám lety ozkoušíno, že co ho užívám, děti se na mě smějí, celý byt jenom září, slunce i v noci svítí a úsměv mám na tváři,“ zpívá s nadsázkou v refrénu Pokáč.

„Rodičovství není vždycky jednoduchý a občasná sklenička večer k tomu prostě patří. Každá matka si zaslouží aspoň malou cenu útěchy za tu celodenní šichtu,“ dodává Pokáč. Novinka je dalším singlem z chystaného alba, na nějž se fanoušci mohou těšit letos na

Videoklip k písni Nejlepší lék je víno natočil písničkář jak jinak než na vinici. V klipu se prolínají záběry vinice z pražské Troji i domácí záběry plné tance, pohody a vína z luxusní průhonické vily. „Hlavní hvězda klipu je tentokrát fenomenální slovenská stand-up komička Simona Salátová, která je nejen nejvtipnější ženská ve střední Evropě, ale navíc vynikající herečka. Ač je celej song a klip o vínu, během natáčení jsme nevypili ani kapku, což považuju za skvělý úspěch,“ láká ke zhlédnutí Pokáč.

Pokáč je uprostřed nabité letní koncertní sezóny. Aktuální seznam vystoupení najdou fanoušci na jeho webové stránce.

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE