Přípravy Pop Messe vrcholí. Skepta, Bicep, Kae Tempest či Iva Bittová už příští týden

Druhý ročník festivalu Pop Messe nabídne už příští týden hvězdný line-up složený z téměř šedesáti umělců ze všech koutů planety. Mezi hlavní hvězdy patří Skepta, Bicep, Son Lux, Kae Tempest, Ride nebo Iva Bittová s kapelou Dunaj. Dvoudenní akce proběhne od 29. do 30. července v Brně v areálu fotbalového stadionu Za Lužánkami a okolo Bobycentra. Cena lístku v předprodeji, který končí 28. 7. o půlnoci, je 2 000 Kč, na místě budou vstupenky v prodeji za 2 500 Kč.

„Vynaložili jsme velké úsilí, abychom vytvořili unikátní festivalový program. Je pro nás čest hostit v Brně umělce takového formátu. Během dvou dnů na sklonku července nás čeká přes šest desítek hvězd z celého světa, které vystoupí na celkem pěti pódiích. Do začátku zbývá pár dní a my se nemůžeme dočkat pozitivní energie, skvělé hudby a společných zážitků,” komentuje dramaturg festivalu Tomáš Kelar blížící se druhý ročník.

Návštěvníci se mohou těšit na tři pódia pod širým nebem přímo na stadionu a v přilehlém okolí. Dvě taneční stage pojedou do ranních hodin pod střechou v sousední Zoner Bobyhall. Festivalovému programu vévodí Skepta, grimová legenda z UK, králové elektronických beatů Bicep, melodický a textově úderný rap Kae Tempest, shoegaze legendy 90. let Ride, mistři barokního popu Son Lux a britský praotec dubstepu vystupující pod hlavičkou The Bug a Flowdan. Bohatý line-up láká na hvězdu taneční hudby Avalon Emerson, živelné Algiers, elektro house dvojici inspirovanou nejen severoafrickými rytmy Acid Arab a desítky dalších. Z českých umělců nabídne Pop Messe například milovníky podvratných vtípků Midi Lidi, rapera Smack One, ženské ikony české alternativy Ivu Bittovou spolu s kapelou Dunaj a Moniku Načevu. Chybět nebudou současné progresivní projekty, mezi které patří Nauzea Orchestra, Bert and Friends, Arleta, WWW, Manon Meurt, Mmnk a další.

Díky součinnosti s Dopravním podnikem města Brna mohou návštěvníci s dvoudenním lístkem využít speciální festivalovou jízdenku za padesát korun na oba dva dny. České dráhy poskytnou 25% slevu všem cestujícím s platnou vstupenkou na Pop Messe 2022. Stačí při nákupu v e-shopu zadat speciální slevový kód, který je dostupný na festivalových webových stránkách. Ubytování realizuje festival v kooperaci s Mendelovou univerzitou v Brně na kolejích Jana Amose Komenského. Za velmi příznivou cenu se tak lidé vyspí v posteli a ráno si dají sprchu i snídani. Na místo konání se následně přepraví kyvadlovou dopravou.

Vstupenky jsou k dispozici v předprodejní sítí GoOut.

Související články

Komentáře

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se

JSTE TADY POPRVÉ?

Vyzkoušejte nás ZDARMA
Přidejte se k naší komunitě a využijte
naplno možnosti členství

Jako bonus po registraci od nás dostanete

ČTENÍ ČASOPISU NA 30 DNŮ ZDARMA