Restart Tour 2021 bude! Oznamuje Marek Ztracený

ztracenyyy

Marek Ztracený prožívá snové období. Díky speciálnímu koncertnímu projektu Tour de Léto 2021 přivezl radost, zábavu a své písně do mnoha českých měst. Na dvaceti převážně vyprodaných open air akcích se na Marka Ztraceného s jeho kapelou přišlo podívat více než 50 tisíc diváků. Tour de Léto 2021 přineslo mimořádně vydařenou atmosféru a zaslouženě je označováno jako festivalová událost českého hudebního léta.

Na závěr tohoto turné zároveň padlo rozhodnutí o uskutečnění halového turné Restart 2021. “promysleli jsme to ze všech stran a úhlů a vyhodnotili jsme, že když nám konečně opatření umožňují koncerty v O2 aréně, Brně, Ostravě a Pardubicích uskutečnit i za cenu menších kompromisů, půjdeme do toho a uděláme vše pro to, abyste dostali skvělý zážitek. Je to vlastně pokus o malý zázrak a bereme to jako obrovskou výzvu. Že i v této době se to dá. Že i v této době se lidé mohou bavit a na chvíli hodit starosti za hlavu,”oznámil Ztracený prostřednictvím sociálních sítí. “Od začátku pandemie jsme se řídili opatřeními. Respektovali jsme, kdy bylo živé hraní zakázáno, a čekali jsme, až někdo mávne a řekne, hrajte ‘. A to se nyní stalo – oni mávli a my ‘pouštíme’,”dodává Marek s úsměvem.

Organizační tým turné zvažován také další přesunutí, ale vzhledem k tomu, že situace může být i v budoucnu podobně komplikovaná, padlo definitivní rozhodnutí, že toto halové turné se uskuteční. Organizátoři si uvědomují, že bude extrémně náročné připravit halovou show za tři týdny, slibují, však, že výsledek bude stát za to.

“Hodláme respektovat všechny vládní nařízení, a zároveň budeme klást velký důraz na to, abyste se cítili dobře. Nečekejte žádnou, vězeňskou službu ‘u vchodu. Samozřejmě, testy, certifikáty nebo potvrzení o překonání onemocnění se zkontrolovat musejí. Ve finále je to pro dobro nás všech, aby se z koncertu stalo, nejzdravější ‘místo v ČR v dané chvíli,” upřesňuje Marek Ztracený. V případě koncertu v O2 aréně platí, že vstupenky z termínu 20. 2. 2021 jsou platné na termín 15. 9. 2021 a vstupenky z 21. 2. 2021 jsou platné na termín 16. 9. 2021. Aktuální také díky limitovanému počtu vrácených vstupenek na koncerty do pražské O2 arény je možné ještě zakoupit vstupenky na tyto dva koncerty v omezeném počtu, podobně jako na koncert do Ostravy, a to prostřednictvím ticketportal.cz. Koncerty v Brně a v Pardubicích jsou již kompletně vyprodány.

Turné RESTART 2021 je doprovázeno velkým gestem Marka Ztraceného, ​​který věnoval dvacet tisíc vstupenek zdravotníkům, policistům, hasičům a dalším, kteří pomáhali zmírnit důsledky pandemie koronavirus.

Restart 2021

8. 9. – Brno, DRFG aréna

15. a 16. 9. – Praha, O2 aréna

25. 9. – Pardubice, enteria aréna

2. 10. – Ostrava, Ostravar aréna

 

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE