Rock&Pop 09/15

titulka 09 2015

Informovat, překvapovat, ale především bavit. To je to, co bychom chtěli s Rock & Popem dál dělat, a zároveň je to i odpovědí čtenářům na jejich stejnou otázku. Od magazínu, nejen hudebního, se právě tohle očekává, vždyť přece je to i jednou z jeho základních funkcí a důvodem, proč ho vy, čtenáři, čtete.

Kromě menších, nicméně nutných grafických úprav se témata Rock & Popu, jak ho znáte, nemění, ba naopak. K encyklopedickým a faktickým informacím, na které jste ze stránek časopisu zvyklí, vracíme nezbytnou publicistiku, snahu objevovat a rozšiřujeme novinkovou část. Resuscitujeme domácí scénu a taktéž jí poskytujeme větší prostor, než měla doposud. To vše jako pozadí zásadních a aktuálních témat daného měsíce.

Pro zářijové vydání si nemůžu dovolit neupozornit na rozhovor s Genem Simmonsem nebo se srdcovou záležitostí mého mládí – Dog Eat Dog, kapelou, která vás mnohé možná překvapí nejen svou dosavadní existencí, ale i tichou expanzí do ČR a spoluprací s mnoha našimi „mladými“ kapelami.

Rock & Pop nabírá druhý dech a já jsem ráda, že můžu být u toho. Nervozita, stres a netrpělivé očekávání výsledku, pocit zodpovědnosti, oťukávání se s redakcí, která s sebou nese handicap absence „zvučných“ jmen kritiků, jejichž zvučnost byla nabyta především spoluprací na tomto časopisu, se postupně mění v úlevu, hlasitý výdech a radost z každé smysluplně zaplněné stránky.

Děkuju tedy veřejně všem, kteří se podíleli na znovuzrození Rock & Popu, těm, kteří se mnou zvedli vhozenou rukavici a postavili se na pranýř kritikům, a především těm nejdůležitějším – vám, čtenářům!

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

RADŮZA I když přijdou temné doby, pořád je někde odemčené nebe

Radůza, žena, jež vás na koncertě uhrane svou energií, mnohotvárností hlasového projevu i poetikou textů a překvapí plejádou nástrojů, které ovládá a během vystoupení prostřídá. Při rozhovoru s ní oceníte zejména její přirozenost, přímost či hloubku a upřímnost slov, jež vysloví, ať už se jedná o jakékoli téma. Ačkoli bylo hlavním tématem našeho povídání dvojalbum Nebe je odemčené, které vydala v půli března, obsáhly…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE