Rock&Pop 8/16

Tak už máte všechny pokémony? Pokud mezi vámi zůstali pokémoním šílenstvím nedotčení, nebo zrovna máte pauzu mezi souboji či čekáte, až se vám vylíhne vajíčko, jsem ráda, že jste zvolili Rock & Pop jako alternativní verzi zábavy. Neprohloupíte!
Ačkoli věřím tomu, že někteří z vás ještě dokážou jít na procházku, do hospody nebo na koncert, aniž by vrhali po okolí pokébalem a u společných večeří plánovali strategii soubojů, tak se tací, alespoň v mém okolí, pomalu vytrácejí. Jsem politicky, nábožensky, rasově i názorově celkem tolerantní člověk, ale přistihla jsem se, jak poprvé v životě zvažuji vztah se svou dlouholetou kamarádkou kvůli jejímu koníčku, a to když si chtěla na společné procházce se psem chytit pár těchto zrůdiček. Argument, že tato aktivita spojuje svět, nutí lidi chodit a dokonce spolu komunikovat (rozumějte zase jen o pokémonech), mě nikterak nepřesvědčil a při představě poképikniků s mobilem v ruce je mi spíš do pláče.
Pokusím se tuto éru přečkat bez jediného pokémona. Koneckonců co s nimi? Mám psa a dvě kočky. Snad pak lidi zase začnou chodit ven jen tak. A když ne, zkusím raději po nocích sklízet kukuřici na Farm Heroes Saga s jinou kamarádkou, které se tímto omlouvám, když jsem řekla, že je magor.
Pokud nevíte, jak začít s odvykací léčbou, spoustu koncertních tipů a festivalů najdete právě u nás. Tam se ještě svět točí tím správným směrem.


Víte, čím se vyučily vaše oblíbené hvězdy, než v sobě probudily hudební talent? My to víme, a aby byla sranda, rozhodli jsme se je zkusit zaměstnat v oboru jim vlastním a reportáž z pracovního dne Izziho (Doga), Michala Pixy (Visací Zámek), Michala Malátného (Chinaski), Kuby Ryby (Rybičky 48) a mnoha dalších uveřejnit na našich stránkách.
Pevně věřím, že se nikomu nic nestane a pánové si s přehledem zvládnou jeden den zahrát na sekretářku, kopáče, projektanta nebo zámečníka. Seriál by měl začít se školním rokem, tedy v září, a pokračovat bude tak dlouho, dokud bude bavit vás, nás a především naše „celebrity“, ochotné zkusit něco, co pravděpodobně nikdy nedělali, dělat nechtěli, a pokud ano, tak na to většina z nich nerada vzpomíná. To je jedna z novinek, kterou na vás od podzimu chystáme. Jelikož nám letní vánek přidal vítr a nápady do plachet, máte se rozhodně na co těšit.
I v tomto vydání najdete spoustu rozhovorů, zajímavých informací, reportáží, novinek a hudebních tipů. Sepsali jsme vám podrobný návod, jak si udělat svůj vlastní festival, a zároveň vytvořili přehled těch, které postihla katastrofa. Nechybějí recenze na nová alba, ale i knihy.
Užívejte s námi zbytek dovolené a na podzim zase do práce – školáci, zaměstnanci, ale i hvězdy velkých pódií, i když jen na jeden den. My budeme u toho!

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

RADŮZA I když přijdou temné doby, pořád je někde odemčené nebe

Radůza, žena, jež vás na koncertě uhrane svou energií, mnohotvárností hlasového projevu i poetikou textů a překvapí plejádou nástrojů, které ovládá a během vystoupení prostřídá. Při rozhovoru s ní oceníte zejména její přirozenost, přímost či hloubku a upřímnost slov, jež vysloví, ať už se jedná o jakékoli téma. Ačkoli bylo hlavním tématem našeho povídání dvojalbum Nebe je odemčené, které vydala v půli března, obsáhly…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE