Šílení klauni z vesmíru Klingonz se v září vrátí na strahovskou Sedmičku

Mezinárodní banda šílených psychobilly klaunů se v rámci výprav z hlubin vesmíru zastaví po dvou letech se svým pekelným cirkusem zase jednou v Praze. Klingonz obsadí v pátek 7. září strahovský Klub 007.
Klingonz jsou kapelou zcela nezaměnitelnou. Přes nejrůznější pauzy a změny v sestavě pilují od svého vzniku v roce 1988 nejen specifický punkem a psychobilly ovlivněný sound, ale i doprovodnou estrádu. Kdo je kdy viděl naživo, dobře ví, že se v jejich koncertní show může uplatnit žonglér s kužely, polykač ohně či mečů, liliput, artista na jednokolce a kdyby to šlo, jistě by se nebránili ani doprovodnému sboru mloků nebo tančícím želvám. Tahle kašpařina z jiných světů se prostě musí vidět. Převyprávět to snad ani nelze.
Společně s nimi tentokrát dorazí (a to dokonce do Prahy vůbec poprvé) psychobilly a punkabilly piráti The Wreck. Trojice se zkušenostmi ze souborů Astro Zombies, Mad Sin nebo Guitar Slingers odstartuje večer jistě pod řádně napnutými plachtami.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=oG6PWRosoAk[/youtube]

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE