Skupina Ajdontker představuje nový singl „Je Tady Noc“

ajdontker scaled

Havířovská parta Ajdontker vydala nový singl Je tady noc spolu s klipem, který se odehrává pod střechou pražské O2 arény. Jak se tam dostali? Jednoduše. Pozvala je „o něco známější“ havířovská parta Kryštof.

„Neřešíme, co bude dál, dnešek se nám asi jen zdál“ je popěvek před posledním refrénem, z něhož čiší radost ze života a taky potřeba tuto radost sdílet dále mezi lidi. A taky proč ne? Covidové období, které písni předcházelo, nebylo nejveselejší a mnoha lidem po celém světě došlo, že život je dar, který stojí za to sem tam pořádně oslavit. A čím jiným, než kvalitním vínem a nejlépe ve vyprodané O2 aréně.

Zdá se, že se máme na co těšit, protože vlaštovky, které zatím Ajdontker vypustili do světa, jsou žánrově rozmanité. A to nás na desce Pozitivní vlny prý čekají ještě další překvapení. „Chtěli jsme, ať se lidi při poslechu nenudí, a proto jsme na Pozitivních vlnách propluli i jinými hudebními styly, než na které jsou u nás posluchači zvyklí,“ říká frontman Martin Hronek.

Pozitivní vlny by měly být do podzimu venku, a tak nezbývá, než klukům popřát šťastnou plavbu a nadšené posluchače!

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE