Skyline vydávají nový „futuristický country-house love“ singl Let’s Get Floatin’

skyline

Skyline vydávají v pořadí už třetí singl z připravovaného devátého alba, to má kapele vyjít letos. Singl Let’s Get Floatin’ je veselá taneční věc, ideální na bezstarostné prosluněné dny. Love song, který je šmrncnutý country.

Ještě předtím, než odjel MC Jacob (Jakub Bína) bojovat do reality show Survivor, nahrál s kapelou tento singl. Svoje sloky pojal jako love song pro jeho přítelkyni Báru. Sám to tehdy vysvětlil kapele takhle: “Myslím, že jsme s Bárou tak dlouho, že je vlastně škoda, že svůj love song náš vztah nedostal už dřív. Chlapem se člověk stane, když se nebojí poslat všechny svoje city ven.” Zpěvačka Natálie pak dopsala svoje sloky z ženského úhlu pohledu a výsledkem je hravý a nepatetický milostný duet.

Jak se vlastně kapela dívá na účast MC Jacoba v reality show? “Pro Kubu to byl splněný sen, protože on sám je velkým fanouškem Survivora. Proto jsme ho v jeho rozhodnutí jít do toho podpořili, je to podle nás soutěž přesně pro něj. Škoda toho předčasného konce, ale zdraví je nejdůležitější,” doplňuje za kapelu bubeník Radek Bureš.

Nové album kapely dostává pomalu jasné obrysy. Konkrétní datum releasu sice zatím Skyline nezveřejnili, je ale jisté, že deska vyjde v druhé polovině roku 2024. Co se týče letní sezóny, ta je pro Skyline už tradičně nabitá open air festivaly. Po několika letech se kapela vrací i na legendární festival Rock For People, poprvé ale s novou zpěvačkou Natálií.

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

MATĚJ HOMOLA Když nemám zrovna nápad na originální sochu, jdu a vyřezávám zvířata, to je pro mě škola

Když se řekne Wohnout, vybaví se hudebním fandům pravděpodobně tvář jejího nejvýraznějšího člena, zpěváka a kytaristy Matěje Homoly. Stejně jako jeho mladší bratr Honza se i Matěj zhlédl ve výtvarné tvorbě. V době lockdownu objevil souhrou okolností řezbářství a od té doby podle vlastních slov prakticky nepustil motorovou pilu z ruky. Na kontě má na tři stovky soch zvířat, postav…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

Odezvy

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE