Soutěž o 2 vstupenky na koncert Luise Fonsiho v Letňanech

Luis Fonsi míří se svojí Vida World Tour poprvé do České republiky. V pátek 9. srpna 2019 vystoupí v Praze na výstavišti PVA EXPO v Letňanech. Pro jednoho z vás máme dvě vstupenky jako výhru v soutěži.

Fonsi se proslavil megahitem Despacito po celém světě. Díky němu vyhrál čtyři Latin Grammy Awards. Videoklip k písni se stal nejsledovanějším v historii internetu a má už přes šest miliard zhlédnutí. Zpěvák v minulosti spolupracoval s umělci jako Eros Ramazzotti, Daddy Yankee, Ozuna nebo s Demi Lovato, jejichž společná skladba se dostala na internet také do kategorie miliardových videoklipů. Na kontě má však tento umělec už deset alb, to nejnovější vydal v tomto roce a jmenuje se Vida.

Kdo si nechce nechat ujít obrovskou show se živou kapelou, tanečníky, speciálními efekty a světly, dorazí 9. srpna do Letňan! Pokud chcete vyhrát dvě vstupenky na tuto akci, zodpovězte následující otázku:

Jak se jmenuje píseň, kterou Fonsi nazpíval s Demi Lovato?

Odpovědi nám pište do komentářů na náš Facebook pod tento příspěvek.

Vstupenky do soutěže věnovala pořádající agentura ALL IN CONCERTS.

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

JANA URIEL KRATOCHVÍLOVÁ a JIŘÍ GEORGE HRUBEŠ Schopnost improvizace bychom nikdo neměli ztratit

Na sklonku loňského roku pokřtila Jana Uriel Kratochvílová se svým uměleckým i životním partnerem Jiřím Georgem Hrubešem novou desku Alpha Codes. Vychází pod štítkem jejich kapely Illuminati.ca, s níž chystají letos v listopadu velký koncert v pražské Lucerně. Kromě značného množství hostů se na něm představí také skupina Heval Junior, obnovená rock reggae kapela, se kterou talentovaná zpěvačka s nezaměnitelným…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE