Soutěž o 2 vstupenky na Thirty Seconds to Mars pro VIP

UKONČENO

Už ve čtvrtek 19. dubna se v Tipsport aréně v Praze představí kapela Thirty Seconds to Mars v rámci velkolepého evropského turné. Objeví se u nás po pěti letech a my na tento koncert jednoho předplatitele s doprovodem pošleme. Soutěžíme o 2 vstupenky.

Sestava Thirty Seconds to Mars se už roky nemění, tvoří ji frontman Jared Leto, jeho bratr Shannon Leto a Tomo Miličević. Přestože fungují už dvacet let, průlomové album přišlo až v roce 2005. Dostalo název A Beautiful Lie a kromě titulní skladby z něj pocházejí další hity jako The Kill nebo From Yesterday. 

Do Prahy však přijedou se svou aktuální deskou, která vyšla na začátku dubna. Z ní známe z rádiového éteru už singl Walk on Water.

Pokud jste předplatiteli Rock&Popu a lístky na Thirty Seconds to Mars ještě nemáte, tak zpozorněte.

Soutěžní otázka zní:

Jak se jmenuje nová deska Thirty Seconds to Mars a o kolikáté studiové album se jedná?

Odpovědi nám napište do komentářů na našem Facebooku pod tímto příspěvkem.

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

ABBA zázraky se dějí

Člověk aby pomalu zase začal věřit na zázraky. ABBA je zpátky a pro ty, kdo by pořád ještě nevěřili, jsou venku dvě zbrusu nové písně, kompletní album je za dveřmi a koncertní turné, jež tahle planeta ještě nezažila, také. Je to vpravdě triumfální návrat. TEXT: MILAN MENČÍK FOTO: UNIVERSAL MUSIC Kapela sice nikdy definitivně svou činnost neukončila,…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE