Tomáš Klus vyráží s novým albem na jarní turné „CÍTÍM“

S odstupem tří let od vydání alba Spolu a po dvou speciálních minialbech – lockdownově Pět pohromadě a politickém ČauČesku – vydal loni na podzim Tomáš Klus novinku Cítím, se kterou nyní vyráží na stejnojmenné koncertní turné.

Od 18. března 2022 se Tomáš Klus se svou kapelou Cílová skupina vydává na CÍTÍM – TOUR 2022, které odstartuje koncertem ve Žďáru nad Sázavou a dále bude pokračovat až do června koncerty například v Plzni, Táboře, Hradci Královém, Brně, Ostravě, Liber Praze či Českých Budějovicích.

Nové písničky představí i na Slovensku. „Upřímně, neuměl jsem si dát rady, zda hrát nebo ne, jestli se to patří, jestli je to fér – veselit se a zapomínat na aktuální dění. Uvědomil jsem si ale, že život je v této době třeba nejen zachraňovat, ale i slavit. Máme štěstí, že jsme, kde jsme a vlnou solidarity i kdo jsme. CÍTÍM hrdost a CÍTÍM touhu vám všem poděkovat a dodat sílu do žil, aby ožil entuziasmus a nabyla velikosti víry v člověka jednotného, ​​soudržného a uctivého vůči životu; to je totiž jediné možné vítězství nad zbraní slabých, nad násilím; nepoddat se strachu a nedat příležitost stínům ovládnout nás pochybnostmi a nedůvěrou v druhé… CÍTIT a souCITIT, vytancovat a vyzpívat všechny druhy emocí, které v nás za poslední dva roky bují, je třeba. Frustrace a pocity bezmocnosti můžeme rozpustit vědomím, že nejsme sami. Těším se na vás. U nás na koncertě; Žijeme! Carpe diem!“ odkazuje Tomáš Klus svým fanouškům.

CÍTÍM – TOUR 2022

18. 3. ŽĎÁR NAD SÁZAVOU

19. 3. PLZEŇ

25. 3. TÁBOR

26. 3. HRADEC KRALOVE

1. 4. BRNO

8. 4. OSTRAVA

23. 4. LIBEREC

27. 4. PRAHA

6. 5. CHEB

13. 5. OLOMOUC

21. 5. SVOJŠICE U PARDUBIC

3. 6. PEZINOK SK

18. 6. ČESKÉ BUDĚJOVICE

TRACKLIST ALBUMU Cítím: Zatím/ Tajemství/ Setkání s Milou/ Cítím/ Tamarotti/ Zázrak/ Mariím/ Reflexe/ Nedělat bordel/ Fí/ Osvícen/ Udělám to samé/ Liberté/ První báseň/ Manasarovar / Vánoční čas

Související články

Tomáš Klus | Cítím

Tomáš Klus Cítím SUPRAPHON 53:24 FOLK, ROCK Recenzuje: ROMAN JIREŠ (ČTK) 65% Kdo je vlastně Tomáš Klus? Milovník své rodiny, zásadový aktivista, politický glosátor, líbivý písničkář, žonglér se slovíčky, naivní moralista… Zdá se, že od všeho trochu. Po dvou letošních nahrávkách, lockdownové Pět pohromadě a politické ČauČesku, překvapí novinka Cítím popovým zvukem, který má na…

rockandpop

Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů – Informace ZDE

Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA – REGISTRACE ZDARMA ZDE

Mám předplatné – přihlásit se

Komentáře

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se

Registrace 30 dnů zdarma

Preferujte přihlášení pomocí sociálních sítí?

Holler Box