Vztah po 12 letech? Taková lehká ironie, svěřuje se kapela Je na malinách na novém singlu

malinach

„Kdo komu dřív krev vypije?“ ptá se ironicky pražská pop-rocková kapela Je na malinách v textu nově vydané písně „Lehká ironie“. Přiznává se v něm, jak to vlastně funguje v dlouhodobém vztahu – který koneckonců členové kapely spolu mají již více než 12 let. Od povzdechu o pozdním dospívání na loni vydaném albu „Vysoko nad zemí“ se tak pomyslně posouvají v životě do další etapy.

Nová etapa se však projevila i ve změně při nahrávání – místo domácího studia se o produkci nahrávky tentokrát postaral Dan Friml ze studia The Barn. A nový zvuk je sexy!

Novému singlu nechybí osobitý humor, líbivé vícehlasy ani saxofonové a klávesové vyhrávky. Je však také posledním, který kapela nahrávala ve staré sestavě, a pomyslně tak uzavírá úspěšnou tříletou kapitolu. Kde něco končí, něco jiného začíná – kapela začíná zkoušet v nové sestavě, kde saxofon vystřídala trumpeta, a už teď začínají vznikat nové nápady! Nejvíce se ale kapela těší zpět na pódia, na která se vrhne v druhé půli jara. Určitě je se na co těšit.

Zatím si kapelu Je na malinách a její nový singl „Lehká ironie“ můžete poslechnout na Youtube, Bandzone, Spotify nebo na jejích oficiálních stránkách. Celá kapela (stará i nová sestava) se těší na Vaše komentáře!

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MATĚJ HOMOLA Když nemám zrovna nápad na originální sochu, jdu a vyřezávám zvířata, to je pro mě škola

Když se řekne Wohnout, vybaví se hudebním fandům pravděpodobně tvář jejího nejvýraznějšího člena, zpěváka a kytaristy Matěje Homoly. Stejně jako jeho mladší bratr Honza se i Matěj zhlédl ve výtvarné tvorbě. V době lockdownu objevil souhrou okolností řezbářství a od té doby podle vlastních slov prakticky nepustil motorovou pilu z ruky. Na kontě má na tři stovky soch zvířat, postav…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE