Wohnout 22. května vystoupí na pražském Výstavišti

Kapela Wohnout přišla s nápadem, jak se se svými fanoušky zase sejít pěkně naživo. Spojila se tak s Red Bullem a vymysleli koncert s názvem Sraz českých autobohémů. Inspirací pro něj byl hit kapely Wohnout Svaz českých bohémů. „Koncertování je tak silnou drogou, že se prostě hledají skulinky, jak si v době karantény alespoň jednou za čas zahrát. Online přenosy jsou sice fajn, ale není tam kontakt s publikem. Auto koncert vlastně splňuje to, aby se vlk nažral a koza zůstala celá. A navíc je to skvělá šílenost,“ říká Honza Homola. 
 
Jak to bude na pražském Výstavišti vypadat?
„Lidé vjedou dovnitř, dostanou od nás balíček, zaparkují, naladí si rádio RockZone a na jeho vlnách uslyší náš koncert. Bude tam stát klasická Red Bull Music Stage, ze které budeme hrát,“ doplňuje Honza Homola. Fanoušci ale koncert nejen uslyší, ale i uvidí. Dění na stagi budou totiž přenášet velkoplošné LED obrazovky, které navodí skutečnou koncertní atmosféru. Sraz v pražských Holešovicích bude v 19:00, kapela Wohnout vystoupí od 20:30 a ve 22:00 je plánovaný konec.
 
Vstupenky jsou v prodeji na webu redbull.cz/wohnout. Vstupenka v hodnotě 500 Kč obsahuje vjezdné pro auto, kšiltovku Red Bull Presents Wohnout, roušku Wohnout, kalendář Wohnout 2020, 4pack Red Bull Energy Drink a odpadkový koš „to-go“. Kapacita je omezena jen na 100 aut, aby si tuhle show mohli všichni pořádně a naplno užít. 
Sdílet tento příspěvek
Co myslíš?
00

Zanechat odpověď