Coldplay ukázali, jak se baví Mexiko

Coldplay

Coldplay se koncertně odvázali v nejnovějším videoklipu „Humankind“, kterým propagují desku Music of the Spheres.
Energický klip, který režírovali Stevie Rae Gibbs a James Marcus Haney, začíná tím, že kamera se vydává na sci-fi cestu ulicemi Mexico City, která končí na show Coldplay na stadionu Foro Sol. Zbytek klipu tvoří směs vzrušujících záběrů plných ohňostrojů zachycených během čtyř vyprodaných vystoupení Coldplay v Mexico City začátkem tohoto roku.
Video „Humankind“ je nejnovějším vizuálem Music of the Spheres, který Coldplay sdíleli, po klipu k „Biutyful“, který dorazil v červenci.

Deska Music of the Spheres vydaná loni v říjnu je jejich devátým studiovým albam a prvním od Everyday Life z roku 2019.

Po desce X&Y z roku 2005 je druhým koncepčním albem kapely s vesmírnou tématikou a zkoumá pop, pop rock, space rock, a ambientní hudební vlivy. Odehrává se ve fiktivním planetárním systému zvaném The Spheres, který obsahuje devět planet, tři přirozené satelity, hvězdu a mlhovinu, přičemž každá z nich odpovídá určité stopě na záznamu. Podle hlavního zpěváka Chrise Martina jsou koncept a témata inspirována filmovou sérií Star Wars, což jej i ostatní členy kapely přiměla přemýšlet, jací by mohli být jiní umělci napříč vesmírem, a zároveň využívat planety jako plátno k prozkoumávání lidských zkušeností.

“Mexický” videoklip Humankind zhlédnete zde:

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE