Coldplay ukázali, jak se baví Mexiko

Coldplay

Coldplay se koncertně odvázali v nejnovějším videoklipu „Humankind“, kterým propagují desku Music of the Spheres.
Energický klip, který režírovali Stevie Rae Gibbs a James Marcus Haney, začíná tím, že kamera se vydává na sci-fi cestu ulicemi Mexico City, která končí na show Coldplay na stadionu Foro Sol. Zbytek klipu tvoří směs vzrušujících záběrů plných ohňostrojů zachycených během čtyř vyprodaných vystoupení Coldplay v Mexico City začátkem tohoto roku.
Video „Humankind“ je nejnovějším vizuálem Music of the Spheres, který Coldplay sdíleli, po klipu k „Biutyful“, který dorazil v červenci.

Deska Music of the Spheres vydaná loni v říjnu je jejich devátým studiovým albam a prvním od Everyday Life z roku 2019.

Po desce X&Y z roku 2005 je druhým koncepčním albem kapely s vesmírnou tématikou a zkoumá pop, pop rock, space rock, a ambientní hudební vlivy. Odehrává se ve fiktivním planetárním systému zvaném The Spheres, který obsahuje devět planet, tři přirozené satelity, hvězdu a mlhovinu, přičemž každá z nich odpovídá určité stopě na záznamu. Podle hlavního zpěváka Chrise Martina jsou koncept a témata inspirována filmovou sérií Star Wars, což jej i ostatní členy kapely přiměla přemýšlet, jací by mohli být jiní umělci napříč vesmírem, a zároveň využívat planety jako plátno k prozkoumávání lidských zkušeností.

“Mexický” videoklip Humankind zhlédnete zde:

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MATĚJ HOMOLA Když nemám zrovna nápad na originální sochu, jdu a vyřezávám zvířata, to je pro mě škola

Když se řekne Wohnout, vybaví se hudebním fandům pravděpodobně tvář jejího nejvýraznějšího člena, zpěváka a kytaristy Matěje Homoly. Stejně jako jeho mladší bratr Honza se i Matěj zhlédl ve výtvarné tvorbě. V době lockdownu objevil souhrou okolností řezbářství a od té doby podle vlastních slov prakticky nepustil motorovou pilu z ruky. Na kontě má na tři stovky soch zvířat, postav…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE