Dymytry streamovali Revolter show

images

Stejně jako většina interpretů po celém světě, kapela i fanoušci Dymytry jsou už několik měsíců bez možnosti společných zážitků. V této době měli být navíc uprostřed dlouho očekávaného turné Monster Meeting společně se spřátelenou kapelou Traktor. Většina jarních koncertů se odložila na náhradní termíny a tak obě kapely připravily pro svoje fanoušky malou náplast v podobě live streamů, které lámaly rekordy sledovaností a přinesly nečekané ohlasy.

 

Obě kapely se totiž rozhodly pro opravdovou halovou show. Za místo konání byla vybrána Malá sportovní hala v Praze, která hudebníkům i pořádající agentuře ZL Production vyšla maximálně vstříc. Dymytry zde navíc odehráli svůj první halový koncert Monstrum, a tak se kruh hezky uzavřel.

 

V hale vyrostlo velkolepé podium s obří konstrukcí nesoucí přes sto světel a panelů led obrazovek. Nechyběly ani ohně, kterými se rozhodně nešetřilo, pyrotechnika a další efekty. Prostě plnohodnotný halový megakoncert, jako by pod pódiem stály tisíce diváků.

 

Koncert přenášelo osm kamer a záběry letěly přes střižnu rovnou do domovů, na zahrádky, do počítačů, televizí, mobilů a dalších online zařízení. Vše naživo a bez možnosti oprav.

 

Pohodovou atmosféru koncertu dokreslily vtipné i vážné vsuvky frontmana Prothea. Monstrózní a zároveň poctivě odvedená show se stoprocentním nasazením všech hudebníků i týmu okolo slavila velký úspěch a zájem o live stream Dymytry překročil všechna očekávání!

 

Fanoušci se pečlivě připravili, tvořily se partičky a skupinky s improvizovanými projekcemi. Celkový počet kontinuálních sledování platforem Youtube, Facebook a přímých streamů na web kapely či dotační server donio překročil 10.000 přístupů. Lze předpokládat, že jeden přístup znamená hned několik sledujících, takže reálný zájem bude v řádech mnoho desetitisíců. Na Youtube se live stream dostal do top dvacet trendy videí a dodnes jej shlédlo téměř 40.000 lidí. Facebook živé vysílání přineslo neuvěřitelných 110.000 jednotlivých shlédnutí s dosahem přes 170.000 zobrazení. 6.000 pozitivních komentářů už byla jen třešnička na dortu.

 

Streamy byly přístupné zdarma. Diváci měli možnost podpořit nejen kapelu a celou show, ale především  dobrou věc na dotačním serveru Donio. Kapela se totiž rozhodla část výtěžku věnovat na léčbu spinální svalové atrofie a následnou rehabilitaci Adámka Chramosty. Fanoušci kapely přispěli téměř půl milionem korun.

 

Dymytry live stream se tak dá bezpochyby zařadit mezi nejúspěšnější domácí živé přenosy koncertů bez diváků vůbec. Klasická vystoupení v bouřlivé atmosféře to jistě nenahradí, ale pro jeden večer v této zvláštní době to přineslo i tak obrovskou radost desetitisícům příznivcům rockové muziky.

 

Koncerty kapel Dymytry a Traktor ovšem tento virtuální dárek pro fanoušky spojený s projektem Monster Meeting neskončil. Už ve středu, čtvrtek a v sobotu se odehraje live stream dalších hostů. Můžete se těšit na další dávku muzikantské energie živě ze sportovní haly až k fanouškům domů s kapelami Alkehol, RCZ Rammstein tribute show a nebo Trautenberk tanz metal.

 

Všechny kapely shodně vzkazují, že se na nejbližší možný start turné Monster Meeting neskutečně těší, a že návrat po této pauze bude monstrózní po všech stránkách! Tak snad se brzo vrátí časy koncertů a propojení energie mezi pódiem a diváky. To je to, co všem tak už moc chybí.

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE