OAMF Přeštěnice: Novinky z příprav na festival 2023

prestenice stage1

Přípravy na 21. ročník Open Air Music Fest Přeštěnice, který se uskuteční ve dnech 30. 6. a 1. 7. 2023, jsou v plném proudu. Potvrzenými jmény je například skupiny Mirai, Rybičky 48, Traktor, Wohnout, Poletíme?, nebo rapper Raego.

Multižánrový festival nabídne celkem čtyři scény, na kterých kromě spousty hudebních skupin uvidí návštěvníci i divadelní a zábavná představení. Nedílnou součástí programu bude program pro děti, ve které se představí LolliPopz nebo Bibibum.

„Chceme, aby festival nebyl jen o hudbě, ale nabídl také další žánry“, doplnila program produkční festivalu Jitka Kašparová a dodává: „Jedno z nejatraktivnějších vystoupení se uskuteční v sobotu 1. července, kdy se na hlavní scéně představí Cirk La Putyka“.

Open Air Music Fest Přeštěnice byl založen v roce 2001. Koná se nedaleko Milevska, na trase mezi Pískem a Táborem. Během více jak dvacetileté historie si vybudoval pevné místo mezi nejznámějšími českými festivaly. O tom také svědčí jeho členství ve festivalové asociaci FESTAS (www.festas.cz). Vstupenky lze koupit na webu https://www.prestenice.cz/vstupenky za základní cenu 890 Kč, která platí do konce roku. Spolu se vstupenkou je možné také nabít kredit pro bezhotovostní platbu na místě. Na vybraných předprodejních místech lze zakoupit speciální edici tištěných vstupenek.

 

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE